Co nowego do czytania w Filii 2 MBP?

W ferworze świątecznych przygotowań nie zapomnijmy o miłej, relaksującej lekturze.
Filia nr 2 poleca nowości zakupione z projektu Promocji Czytelnictwa MKiDN.
"Niewierność. Uwikłani w historię" A.Jeż i P.Płatkowskiej to opowieść o (nie)wierności, przeznaczeniu i zawiłościach ludzkich uczuć i wyborów.
W tle kilkadziesiąt lat powojennej historii PRL Podobną tematykę poruszają książki " W cieniu tamtych dni" M.Majcher oraz "Zapach Mazur" M.Manelskiej.
Dla wielbicieli sensacji polecamy najnowsze książki Katarzyny Bondy "Miłość leczy Rany" oraz Tess Gerritsen " Kształt nocy".
Nowe nazwisko w naszych zbiorach to Viktoria Helen Stone i jej książka "Dziewczyna zwana Jane Doe"- wciągająca, pełna napięcia opowieść o zemście.
"Czy z magią świąt jest jak z miłością, że im bardziej się ją dzieli, tym bardziej się ją mnoży?"Odpowiedż na to pytanie znajdziemy w książkach
Kasi Bulicz - Kasprzak "Magiczna podróż" i "Siedem cudów" Agaty Przybyłek. Obie autorki są dobrze znane naszym czytelnikom.
Nie zapomnieliśmy również o młodszych czytelnikach. Szczególnie polecamy trylogię Agnieszki Stelmaszyk "Koalicja szpiegów" oraz książki MarcinaSzczygielskiego "Czarownica piętro niżej" i "Klątwa dziewiątych urodzin".
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą biblioteki na stronie www.biblioteka.lubartow.pl w katalogu online.
Nie tylko można obejrzeć ofertę ale też sprawdzić dostępność i zamówić lub zarezerwować pozycję
WESOŁYCH ŚWIĄT

• Adres: ul. 1 Maja 66/74
  • Tel: 81 855-37-13