Podsumowanie konkursu plastycznego w Filii nr1

Protokół z realizacji konkursu

ph. „Moja Niepodległa Ojczyzna"

ogłoszonego przez Filię nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. A. Mickiewicza

w Lubartowie

Organizatorem konkursu jest Filia nr 1 Miejskiej biblioteki Publicznej w Lubartowie.

Konkurs trwał od 1 października do 14 listopada 2018 r. Celem konkursu była popularyzacja wiedzy o historii Polski i włączenie dzieci do obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości.

Konkurs adresowany był do dzieci z klas „0” i „1”.

W konkursie uczestniczyły dzieci z 4 placówek oświatowych z Lubartowa:

• Przedszkola nr 1

• Przedszkola nr 5

• Przedszkola „Fantazja”

• Szkoły Podstawowej nr 3

W 2 zajęciach prowadzonych w bibliotece przez panią Wiesławę Iwan uczestniczyło 38 dzieci z grup „0” Przedszkola Miejskiego nr 1 i Przedszkola „Fantazja”.

W konkursie uczestniczyło 44 dzieci. Na wystawie prezentujemy 42 prace wykonane różnymi technikami. Przedstawiono na nich symbole kojarzące się z niepodległą ojczyzną a także laurki z życzeniami dla Polski

Komisja w składzie:

Przewodnicząca - Grażyna Tomasiak

Członkowie - Dorota Rybak

- Joanna Onak-Steć

przyznała 4 równorzędne nagrody i 5 wyróżnień.

Nagrody otrzymali:

1. Alicja Grądek - Przedszkole Miejskie nr 5

2. Lena Krakowiak - Przedszkole Miejskie nr 1

3. Nikodem Kulik - Szkoła Podstawowa nr 3

4. Jagoda Woźniak - Przedszkole Miejskie nr 1

Wyróżnienia otrzymali:

1. Gabrysia Gadzałą, Małgorzata Miduch, Lena Zmysłowska – praca zbiorowa „Polska wolny kraj, wolne dzieci” - Przedszkole „Fantazja”

2. Iga Malesa – Przedszkole Miejskie nr 1

3. Alicja Plizga – Przedszkole Miejskie nr 1

4. Joanna Pytka – Szkoła Podstawowa nr 3

5. Emilia Soroka – Szkoła Podstawowa nr 3

Łącznie w konkursie wzięło udział 44 dzieci w wieku 6-7 lat. Komisja oceniła 42 prace, w tym 1 zbiorową. Oceniając prace brano pod uwagę sposób przedstawienia tematu i samodzielne wykonanie pracy. Podsumowanie konkursu z wystawą prac odbyło się w Filii nr 1 dnia 21 listopada o godz. 1000. Przyznano 9 nagród książkowych. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodki poczęstunek.

Zapraszamy do Galerii

• Adres: ul. 3 Maja 24a
  • Tel: 81 855-28-16
czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek: 10:00 - 18.00, środa: 10.00 - 15.00