Rozstrzygnięcie konkursu internetowego

29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań:
-"Na biurku w głównej wypożyczalni leży kamień ,na którym widnieje cytat "Książka powinna w duszy czytelnika wywoływać obrażenia" - Emil Cioran. Napiszcie jaka książka wywołała w Was obrażenia, zapadła w pamięć, dlaczego?" - "Jak i co należy czytać w czasie pandemii, żeby nie zwariować"? Najciekawsze odpowiedzi zostały nagrodzone książkami. Serdecznie gratulujemy zwyciężczyniom!29 kwietnia 2020 roku na naszym profilu Facebook został ogłoszony konkurs internetowy. Uczestnicy mieli za zadanie odpowiedzieć na jedno z dwóch pytań:
-"Na biurku w głównej wypożyczalni leży kamień, na którym widnieje cytat "Książka powinna w duszy
- "Jak i co należy czytać w czasie pandemii, żeby nie zwariować"?