Projekt NIEPODLEGŁA NA KARTACH LITERATURY

W dniach 22 – 26 października 2018 r. w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania niepodległości, w naszym mieście realizowany będzie projekt NIEPODLEGŁA NA KARTACH LITERATURY  - Lubartowianie czytają Antologię Niepodległości. Przez tydzień w lubartowskich placówkach kultury i oświaty czytane będą utwory z listy 44 utworów Antologii Niepodległości zamieszczonej na stronie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Akcję rozpoczynamy w Bibliotece Głównej przy ul. Lubelskiej 36 w dniu 22 października o godz. 13.30.
W kolejnych dniach do czytania przystąpią placówki: II LO, SP1, SP3, SP4,P4, P2, P1, P5 oraz LOK.
Zapraszamy do wspólnego czytania!